Art Georgies

Cariere

Candidatul ideal

Studii liceale sau universitare de specialitate - arte plastice, decorative și design; artă sacră (patrimoniu) - INCLUSIV STUDENȚI

Experienţă în cel puţin unul din domeniile:
- pictură de şevalet;
- pictură murală;
- grafică de şevalet.

Descrierea jobului

Realizare picturi laice și/sau bisericești (icoane), respectând un proiect dat;
Activitatea se desfăşoară în atelierul de pictură.

Puteți aplica prin trimiterea CV-ului pe adresa de email: resurse.umane@artgeorgies.ro.

Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la nr. de telefon: 0730 022 415.

Artist plastic

PERSONAL NECALIFICAT (femei si bărbaţi, de orice vârstă), pentru lucru manual, în atelierul de mozaic artistic.

NU SOLICITĂM EXPERIENŢĂ!

Oferim:

  • posibilitatea de a învăța o meserie;
  • mediu de lucru plăcut (linişte, temperatură şi lumină optime, program de luni până vineri).

Personal necalificat

Art Georgies îți oferă mai mult decât un loc de muncă. Succesul celui mai mare producător de vitralii și mozaicuri din România vine din pasiunea și talentul artiștilor noștri.

Descoperă toate oportunitățile de a te alătura echipei noastre!